Kas gali pradėti ieškinį

Ko reikia pradėti ieškinį

Jei per paskutinius 2 metus (Airija), 3 metus (Šiaurės Airija / UK) patekote į auto įvykį kaip vairuotojas, keleivis, dviratininkas, pestysis. Jei susižeidete darbe ar viešoje vietoje. 
Geriausias būdas, sužinoti ar jūs galite pradėti ieškinį 
yra paskambinti mums.

Ieškiniui pradėti reikes Jūsų asmens tapatybę patvirtinačio dokumento (pasas, asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymejimas). Adresą patvirtinančio dokumento / laiško iš banko ar komunalinių paslaugų kompanijos (elektra, dujos, stacionarus telefonas ar kt.)
 

Kaip ilgai reikės laukti

Kiekvienas ieškinys yra labai individualus todėl vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra, remiantis oficialia statistika ieškinio trukmės vidurkis yra 7.1 mėnesio.

Kompensacijos dydis

Kompensacijų dydžiai labai skiriasi priklausomai nuo labai daug šalutinių veiksnių, tokių kaip: traumos sunkumas ir pilno išgyjimo prognozės remiantis medicionos ekpertų išvadomis. Nukentėjusiojo amžius, pilnas ar dalinis darbingumo praradimas. Prarastos pajamos ir daugybė kitų, geriausias būdas sužinoti kokia potenciali kompensacija yra labiausiai tikėtina Jūsų situacijoje yra susisiekti su LEXLITUS.

Ieškinio eiga

1. Jūs susisiekiate su LEXLITUS ir su vieno iš mūsų ekspertų pagalba išsiaiškinate ar turi galimybę gauti kompensaciją už patirtas traumas.
2. Reikalui esant vienas iš mūsų specialistų atvyks pas jus arba telefonu užplidys standartinę formą (Vardas, gimimo data, adresas, įvykio aplinkybės, sužeidimai ir kita aktuali informacija)
3. Pagal Europos Sąjungos Direktyvą (EU DIRECTIVE 2001/97/EC) ir Airijoje galiojančius teisės aktus LEXLITUS privalo patvirtinti kiekvieno kliento asmens tapatybę bei nuolatinę gyvenamają vietą, tam reikalingi asmens pasas, asmens tapatybės kortelė arba vairuotojo pažymėjimas ir banko ataskaita arba komunalinių paslaugų sąskaita. 
4. Gavę visą reikalingą informaciją mūsų specialistai pradės oficialų ieškinio pateikimo procesą.
5. Priklausomai nuo aplinkybiu bei individualių kliento poreikių pasirūpinsime Jūsų automobilio remontu, nepriklausomų inžinierių ir gydytojų raportais, taip pat lydesime Jus į visus susitikimus su atitinkamais ekpertais.
6. Atsakysime į visus Jūsų klausimus ir atitinkamai patarsime vienoje ar kitoje situacijoje priimant svarbius sprendimus.
7. Pasirūpinsime, kad gautumėte maksimalią Jums priklausančią kompensaciją